AYDIN’DAN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE ZİYARET…

Belediye Başkanı Sami Aydın ilimizde faaliyet gösteren bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Aydın’a Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İl Yöneticileri de eşlik etti.

Başkan Aydın ve beraberindeki heyetin ilk durağı Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen oldu. Geçtiğimiz günlerde Şube Başkanlığı görevine seçilen Âdem Yaşin ve yönetimi ile bir araya gelen Aydın, sendikal faaliyetler hakkında bilgi alarak yeni yönetime başarılar diledi. 

Başkan Aydın ve beraberindekiler daha sonra Ulaştırma Hak-Sen Genel Başkanı Abdullah Peker’i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Peker, “Belediye Başkanımız Sami Aydın gerçekten iyi bir bürokrat, çalışkan biri. Şehrimizin görünümünü değiştirdi. Hobbit Evler’e hayran oldum. En son tünele gittik gezdik, çok güzel olmuş. Bizim felsefemiz şu; güzel iş yapanları, hangi parti olursa olsun desteklemek lazım. Herkes laf üretir ama bir şeyi üretmek, ortaya koymak farklı… Sayın başkanımı 4 yıldır takip ediyorum ve başarılar diliyorum.” dedi.
Ulaştırma Hak-Sen Şube Başkanı Cahit Yurtseven ise Aydın’ın hayata geçirdiği çalışmalardan çok memnun olduklarını dile getirerek; “Aksu projesi ortaya çıkınca yapılamaz deniyordu, başkanımız yaptı. Paşabahçe yapıldı, Mevlana Tüneli, battı-çıktılar yapıldı. Farklı bir şehre gittiğimizde, ‘buraya Sami Aydın lazım’ diyoruz. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Başkan Aydın ve beraberindeki heyetin son ziyareti ise Türk Ulaşım-Sen Şube Başkanı İlker Çelikkuş’a oldu. Aydın’a ziyareti için teşekkür eden Çelikkuş ve yönetim kurulu üyeleri, başta Mevlâna Tüneli olmak üzere, altgeçitler ve hayvan oteli gibi bu dönemde hayata geçen projeler için teşekkür etti.

Başkan Aydın da yapılan hizmet ve projelerin kamuoyu tarafından takdir görmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir