Atatürk Kültür Merkezinde Yıl Sonu Buluşması

Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi atölye çalışmaları ilk yılını doldurdu.

Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi atölye çalışmaları ilk yılını doldurdu. Bin 200 kursiyer yıl boyunca ürettiklerini, öğrendiklerini yıl sonu etkinliğinde sergiledi.

Karate gösterileri, şiir dinletisi, tango performansı, bale, keman dinletisi, tiyatro gösterilerinin sunulduğu gecede konuşan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, “Yıl boyunca bin 200 kursiyerimiz kurslara devam ettiler. Biga Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz 35’den fazla etkinliğe 50 binden fazla izleyici geldi. Tüm etkinlikleri dahil ettiğimizde yüz binden fazla sanatsevere ulaştık. Çok sayıda ünlü sanatçıyı Bigalılarla buluşturduk. En önemlisi ise Atatürk Kültür Merkezinde atölye çalışmalarımızın fazlasıyla ilgi görmesiydi. Özellikle kadınlarımızın ilgi göstermesi, 22 farklı kursa katılarak Atatürk Kültür Merkezini taçlandırmaları ve çok güzel ürünler ortaya koymaları beni ve ekip arkadaşlarımı çok mutlu etti” diye konuştu. Işık, atölye çalışmalarının mayıs ayı sonuna kadar devam edeceğini belirterek Atatürk Kültür Merkezinde yaz dönemi öğrenci kayıtlarının yakında başlayacağını duyurdu.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir