Atatürk Bayındır’da Özlemle Anıldı

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. Yıldönümünde Atatürk anıtı önüne çelenk bıraktı.İzmir’in Bayındır ilçesinde 10 Kasım Atatürk’ü anma 80. Yıl tören programı Hükümet Konağı önünde yer alan Atatürk anıtına çelenk bırakılarak başlandı. Ardından Bayındır Belediyesi Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi’nde ilçe okulların düzenlemiş olduğu programla devam edildi.

İzi asla silinmeyecek

80. yıldönümü anma töreninde konuşan Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli ‘‘ Ulu önderimiz Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. yılı. Bir insan nasıl ölümsüz olabilir cümlesini merak edenlere salonumuzu dolduran genç, yaşlı, kadın, erkek herkesi göstermek istiyorum. Sadece burada değil yurdun dört bir tarafında Cumhuriyet’in yılmaz bekçileri yer almakta, bizlerde onlardan sadece bir kaçıyız. Açtığı yolda gösterdiği hedefe durmadan yürüyeceğimize ant içtik. Şimdi de ülkemiz ve hemşehrilerimiz için elimizden gelenin hep bir fazlasını yapıyoruz. Atamızın ruhu şad olsun.  Gözü arkada kalmasın. Bizler onların çocuklarıyız’’ dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir