AŞAĞI DURSUNLU PARK BAKIM ÇALIŞMALARI

DEFNE’DE ESTETİK PARKLAR

Defne Belediyesi, Defne’ye kazandırdığı yeni parklar ve mevcut parklarda gerçekleştirdikleri revize çalışmaları ile parkları vatandaşların hizmetine sunmaya devam ediyor.

Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, son olarak Aşağı Dursunlu Mahallesi Lazkiye Caddesinde ki parkta bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdiklerini duyurdular.

Parkta zemin çalışmaları gerçekleştiren ekipler, yerlere döşedikleri taşlar ile parka daha estetik ve güzel bir görünüm kazandırdılar.

Defne İlçe sınırları dâhilinde yer alan tüm parklarda düzenli olarak bakım çalışmaları gerçekleştirdiklerini ifade eden ekipler, parkların her daim temiz, yeşil ve estetik görünmesi için aralıksız çalıştıklarını belirttiler.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU

BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir