ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİ’NDE SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik çalışmaları ile göz doldurmaya devam ediyor. Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali’nde, Antakya’lı hanımlara, Hacettepe Üniversitesi profesörleri tarafından hazırlanan sağlık semineri düzenlendi.

Antakya Belediyesi Genç Kütüphane ekibinin “Herkes İçin Kütüphane” projesi olarak hayata geçirilen, “Kalp Sağlığımızı Nasıl Korumalıyız?” ve “Sağlıklı Yaşam İçin Neler Yapmalıyız” konulu seminer,  geçtiğimiz gün Hanımlar Lokali’nde, Antakya’lı hanımlarla buluştu.

Ankara Hacettepe Üniversitesi doktorlarından Prof. Dr. Lale Tokgözoğlu ve Prof. Dr. Dilek Arslan tarafından video gösterimi şeklinde, ücretsiz olarak hazırlanan seminer, Antakya’lı hanımların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Elli kişinin katılım gösterdiği seminer, Antakya Belediyesi Genç Kütüphane ekibinden Semra Mardinli ve Nur Çelik’in sunumu ile gerçekleştirildi.

Antakya Belediyesi bundan sonraki süreçte de sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında hizmet üretmeye devam edecek.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir