ANTAKYA BELEDİYESİ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI DEPLASMANDA GALİP

Antakya Belediyesi Bayan Voleybol takımı, Gaziantep Talat Özkarslı Spor Salonu’nda oynanan Türkiye Voleybol 2. Ligi 6. Grubun 5. maçında Gaziantep Zeugma Gençlik Spor Kulubü Bayan Voleybol Takımı’nı 3-0 yendi.

Antakya Belediyesi Bayan Voleybol takımı antrenörleri Sait Yiğitbaşı ve Orhan Cepheci, müsabaka ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Antakya Belediyesi Bayan Voleybol takımı, geçtiğimiz hafta sonu Gaziantep’te gerçekleştirilen maçta 12-25, 19-25, 19-25 setlerle 3-0 yendi. Bu galibiyetle ligde 4. sıraya yükselen voleybol takımımıza her zaman desteklerini esirgemeyen değerli Antakya Belediye Başkanımız İsmail Kimyeci’ye ve tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.”

Takımımız, 26 Kasım Pazar günü saat 13.00’de Antakya Kapalı Spor Salonu’nda Amed Sportif Faaliyetler Bayan Voleybol Takımı ile karşılaşacak. Tüm sporseverler davetlidir.”

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir