ALTINÖZÜ MARKA KENT OLMA YOLUNDA

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve İlçe Kaymakamı Bülent Uygur’dan Toki, Hükümet Konağı ve İlçe Jandarma Komutanlığı Projeleri Hakkında Özelleştirme İdaresi Daire Başkanlığı ve Maliye Bakanlığına Ziyaret gerçekleştirildi

Altınözü ilçesinde Fatikli Mahallesine yapılacak İlçe Jandarma Komutanlığı, Yenişehir Mahallesine Hükümet Konağı Ve Kayalık Mevkii Sabahattin Dönmez Caddesi’nde temeli atılacak olan TOKİ projeleri hakkında ziyaretler  gerçekleştirilip bilgi alındı.

BAŞKAN SARI :  Altınözü Toki,İlçe Jandarma Komutanlığı ve Hükümet Konağı Projelerini gerçekleştirmeye bir adım daha yakınız

Başkan Sarı, yapılan ziyarette ilçede yapılacak olan İlçe Jandarma Komutanlığı, Yeni Hükümet Konağı ve TOKİ projeleri hakkında arsa tahsis işlemlerinin tamamlandığı bilgisini aldıklarını söyledi. “Bu kapsamdaki projeler en kısa zaman içerisinde yapımına başlanıp tamamlanarak halkın hizmetinde olacaktır. Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizi bir adım ileri nasıl taşırız diye gayret ve çaba içerisinde hizmetlerimizi bir gerçekleştirmeye devam ettik ve etmeye de devam ediyoruz ilçemizi marka kent yapmak adına durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Yaklaşık 11 aydır ilçemizde görev yapan ve hedeflerimiz yolunda çabalarımıza ortak olup desteklerini hiçbir zaman bizden esirgemeyen İlçe kaymakamımız Sayın Bülent Uygur’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum “ dedi.

Başkan Sarı, Ayrıca  Toki, Hükümet Konağı ve İlçe Jandarma Komutanlığı Projelerinin  hayata geçirilmesinde ve Altınözü’nde birçok anlamlı proje ve çalışmalara imza atıp ,her konuda bize büyük destek veren Hatay Milletvekilimiz ve MKYK üyemiz Sayın Fevzi Şanverdi’ ye teşekkürlerimi sunuyorum. “ diyerek sözlerini tamamladı.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir