Altın Çocuk Balmumu heykelini ziyaret etti

ALTIN ÇOCUK BALMUMU MÜZESİNDE

Yaşam öyküsünü kaleme aldığı ‘Altın Çocuk’ adlı kitabını imzalamak üzere Eskişehir’e gelen Türk Sinemasının Altın Çocuğu Göksel Arsoy, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’nde bulunan heykelini ziyaret etti.

Türk sinemasının ünlü sanatçılarından Göksel Arsoy, 1963 yılında gişe rekorları kıran Şafak Bekçileri filmini çektiği Eskişehir’e bu kez, Altın Çocuk adlı kitabını okuyucuları için imzalamaya geldi.

Şafak Bekçileri filmini 1. Jet Havaüssü’nde çeken Göksel Arsoy, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ni ziyaretinde,  “55 yıl sonra bana bu büyük mutluluğu yaşatan Eskişehir’e ve Hava Kuvvetleri’ne selam olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’in yaptığı balmumu heykelimi görmeden olmazdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir