Ali Rıza Ertemur ”Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi” Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi’nde dün yapılan kongre ile İl Başkanı seçilen Ali Rıza Ertemur, ‘’Bu seçimde Kaybeden yok, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi, kazanan sevgi oldu’’ dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ali Rıza Ertemur, ‘’EGS Kongre merkezinde yapılan kongremiz bir şenlik havasında geçti. Bu ortamın oluşmasına katkı koyan başta benden önceki il başkanımız Haşim Teoman Sancar ile yönetimine, bayrak yarışında bende varım diyen aday arkadaşlarım ve yönetimlerine, tarihi bir katılım gösteren delegelerimize ve tüm partililerimize, Denizli halkına teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Kongrenin  sadece bir bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Ertemur,  ‘’Seçim sonuçları belli olmaya başladığı anda, göreve talip olan üç aday olarak el ele sahnedeydik. Bu görüntü açıkça gösterdi ki, CHP’de kazanan sevgi oldu, kazanan kardeşlik oldu, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi oldu.’’ Dedi.

2018’e girerken, ortaya çıkan fotoğrafın Denizli için ve Türkiye için umut olduğunu vurgulayan Ertemur ’’Dün gerçekleştirilen kongre Denizli’de özlenen günlerin yakın olduğunu gösterdi. Sevgi ile, dostluk ile 2019’da Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağız. Bunun için örgüt olarak hepimiz elimizden geleni yapacağız. Ekibimizin en büyük destekçisi aday olan diğer arkadaşlarımız olacaktır, bundan hiç şüphem yok. ‘’ dedi.

Ertemur, ‘’Bu vesile ile Denizli halkının ve tüm yurttaşlarımın yeni yılını kutluyorum.  Yeni yılın halkımıza huzur, mutluluk, barış ve özgürlük getirmesini diliyorum.’’ Dedi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir