Akdeniz İlçesinin Çehresi Hizmetlerle Değişiyor

Kanun hükmünde kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Mersin’in Akdeniz ilçesinde, bölgede yapılan yatırım ve hizmetlerle yenileme, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülüyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, muhtarlar ve vatandaşlardan gelen talepleri değerlendiren ekipler, asfalt kaplama ve yama, yeni yolların açılması, bozuk yolların onarımı, cami, taziye evi, park, meydan ve sokakların bakım ve temizliğini gerçekleştiriyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Muhittin Pamuk, belediye olarak hizmetlerde kaliteye, yeniliğe ve sürdürülebilirliğe önem verdiklerini ifade etti.

Göreve başladıkları günden itibaren, çalışmalarının odağında insan unsurunu ön planda tuttuklarını aktaran Kaymakam Pamuk, şunları kaydetti:

“Vatandaşlarımıza hizmet etmeyi önceleyen, şeffaf, israfı önleyen, kamu kaynaklarını yine vatandaşa hizmet için harcayan, yönetim anlayışıyla belediyeyi yönetmeyi amaçladık. Öncelikli ilkemiz ve hedefimiz, vatandaşlarımızın acil olarak talep ettiği hizmetleri tamamlamak. Belediyemizin bütçe ve kaynaklarını mahallelerimize eşit, kaliteli ve sürdürülebilir hizmet ve projeler için kullanmayı sürdüreceğiz.”

Pamuk, Akdeniz ilçesinde nitelikli ve kalıcı hizmet ve projelere imza atmayı amaçladıklarını ifade ederek, ilçenin çehresini değiştirecek hizmetlerin kesintisiz bir şekilde süreceğini vurguladı.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir