AFYONKARAHİSAR BASIN YAYIN DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni makamında kabul etti. İlimiz basın camiası, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti ve Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği’nin resmi yapılarını fesh etmesinin ardından örnek bir birlikteliğe imza attı.Yapılan genel kurulun ardından Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanlığına seçilen Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu.

“BASINDA ÖRNEK BİR BİRLİKTELİK SAĞLANDI” 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar basın camiasının tek çatı altında toplanmasının tüm kesimlere örnek olacak bir birliktelik olduğunu ifade etti.  Afyonkarahisar’da maalesef bazı derneklerde bu birlikteliğin sağlanamadığına dikkat çeken Başkan Burhanettin Çoban,” basın camiası olarak sizler bu birlikteliği başardınız, tebrik ediyorum” diye konuştu. Dernek Başkanı Sezer Küçükkürt ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Çoban, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni etti.

“GÜÇ BİRLİĞİ YAPTIK”

Basın camiasının el birliği, akıl birliği ile ve güç birliği ile birleştiğini ifade eden Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ise “Bundan sonraki süreçte hem Afyonkarahisarımız için, hem mesleğimiz için hayırlı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. ‘Birlikte Rahmet, Ayrılıkta Azap Vardır’ Hadis-i Şerifinden yola çıkarak bu birlikteliği oluşturduk. Sizlerinde bizim çalışmalarımıza imkanlarınız dahilinde destek vereceğinize inanıyoruz” diye konuştu.

“BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Serteser ise 81 il arasında bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Bildiğiniz üzere daha önce iki derneğimiz vardı. İki dernek başkanımızda fedakârlık gösterdi. Neticesinde güzel bir birliktelik ortaya çıktı ve tüm Türkiye’ye örnek oldu. İnşallah Afyonkarahisarımıza basın alanında da derneğimiz aracılığı ile hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Ziyarete Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’un yanı sıra Onursal Başkan, Başkan Yardımcısı H. Hakkı Özsoy, Genel Sekreter Canser Kuzu, Sayman Mahmut Emir Birliktir, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Emin Güzbey, Hüsnü Serteser, Denetim Kurulu Üyeleri Muammer Türker ve Mehmet Abdioğulları katıldı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir