ADD VE VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜNDEN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingili her zaman halkımızın hizmetinde olduklarını belirtti.İskenderun Atatürk’ü Düşünce Derneği Başkanı Fuat Gezgin ve yönetim kurulu üyeleri ile Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Yıldırım İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

 

ADD’DEN NEZAKET ZİYARETİ

Sivil Toplum Kuruluşlarına büyük önem verdiklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Sivil toplum kuruluşları demokrasinin vazgeçilmez unsurlarındandır. STK’ların toplumda önemli bir yeri vardır. İskenderun’un gelişimi ve kalkınması noktasında sivil toplum kuruluşlarına da büyük görevler düşmektedir. Yerel yönetimler olarak halkımızın taleplerine, STK’larımızın görüş ve önerilerine her zaman büyük önem verdik ”dedi.

İskenderun Atatürk’ü Düşünce Derneği Başkanı Fuat Gezgin ise derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e çalışmalarında başarılar diledi.

AMACIMIZ HALKA HİZMET

Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Yıldırım’ın ziyaretinde konuşan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İskenderun’a hizmetlerin gelmesi noktasında bölge müdürlerimiz ve şube müdürlerimiz bizlere her zaman destek oluyorlar. Tüm kurumların tek bir amacı var oda bu aziz millete hizmet etmektir” şeklinde konuştu.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir