DEFNE’DE İLK ENERJİ SA İŞLEM MERKEZİ

Defne İlçesi’nde ilk Enerji Sa İşlem Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.
Müşterilere kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla Defne İlçesi Armutlu Mahallesinde gerçekleştirilen Enerji Sa İşlem Merkezi açılışına Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Enerji SA Satış Başkanı Hüseyin Çağlar, Enerji SA Yönetim ekibi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; Defne İlçesi’nde ilk defa hizmete giren Enerji Sa’nın Defne halkına hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.
VATANDAŞLAR İŞLEMLERİNİ HIZLI VE KOLAY BİR ŞEKİLDE YAPABİLECEK
9 milyon müşteriye hizmet veren Enerji SA, elektrik tedarikinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için fiziksel ve dijital kanallar üzerinde yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor.
İl sınırları içerisinde elektrik satış hizmeti sağlayan şirket, faaliyet gösterdiği bölge sınırları içerisinde elektrik abonelik başvurularının yapılması ve elektrik faturalarının tahsilatının gerçekleştirilmesi amacıyla, müşteri hizmet merkezinin yanı sıra alternatif kanallardan hizmet sunmaktadır. Vatandaşlar, işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde Enerji Sa işlem merkezinde tamamlayabilecek, elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri de yürütebilecekler.
Bunun yanı sıra doğalgaz ,su ve cep telefonu faturaları da dahil olmak üzere geniş yelpazede fatura ödeme imkanı sağlayan Enerji SA işlem merkezinde, nakit yapılan elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem ücreti alınmamaktadır.
Defne İlçesi Armutlu Mahallesi’nde açılışı yapılan Enerji SA işlem merkezi; hafta içi 08:30-18:30 Cumartesi günü ise 09:00-16:00 saatlerinde hizmet veriyor.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir