14 Mart Tıp Bayramını Kutladı

14 Mart Tıp Bayramını Kutladı

Sinop İl Müftülüğü Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Emin Kaplan Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Barış Erdal’ı ziyaret ederek Tıp Bayramı’nı kutladı.

Ziyarette sağlık çalışanların Tıp Bayramlarını tebrik eden Emin Kaplan “Tarih boyunca tıp alanındaki gelişmeler sonucunda tüm insanlara kaliteli sağlık hizmetleri verilmesi ve vatandaşlarımızın bu hizmetlerden en iyi biçimde yararlanabilmesi için çalışılmaktadır. Vatandaşlarımıza kolay, erişilebilir ve etkili sağlık hizmeti sunabilmek için en büyük görev başta doktorlar olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza düşmektedir. İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve toplumun en önemli hedefidir. Bu nedenle hekimlik mesleği, önemini hiçbir zaman kaybetmemiş ve kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Gece gündüz, soğuk sıcak demeden şartlar ne olursa olsun fert ve toplumun sağlığını korumak, insanların mutluluğunu sağlamak, herkesin derdine çare olmak için koşan hekimlerimiz, bu kutsal görevi büyük bir özveri ve meslek aşkıyla yerine getiriyorlar. Tıp Bayramını kutladığımız bu günde, görevi başında şehit düşen ve  ebediyete intikal eden sağlık çalışanlarını Cenab-ı Hakk’tan rahmetle anıyor, milletimize hizmet vermeye devam eden sağlık çalışanlarımıza Yüce Rabbim’ den sağlıklı sıhhat başarılı ömürler niyaz ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Barış Erdal ziyaretlerinden dolayı Emin Kaplan’a beraberindekilere teşekkür etti.

Ziyarette Türkiye Diyanet Vakfı Sinop Şube Yöneticisi Fatih Gürkan ve İl Müftülüğü Eğitim Uzmanı Mustafa Yılmaz’da hazır bulundular.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir